Наші послуги

Послуги протезування

Відновлення цілісності нігтя після травм, інших деформацій. Використовуються тільки професійні подологичні системи Оnycholit Unguisan, гель Baehr.

Ще одна відмінність нігтьового протезування на пальцях стопи від нарощування на руках – методики, які застосовуються. На стопах більше хвороботворних організмів, ніж на кистях рук. Тому завдання майстра-подолога - максимально захистити пацієнтів від можливої передачі інфекції. Він може використовувати лише одноразові матеріали. Щоб з їхньою допомогою створити красивий нігтик, який виглядає натурально, знадобляться певні навички. Протез встановлюється лише тоді, якщо збережена якась частина твердої здорової нігтьової пластини. На жаль, жоден із матеріалів, які використовують для протезування, не може триматися на шкірі. Тому перш ніж сформувати і встановити протез, спеціаліст видаляє всі уражені, нестійкі та рухливі частини нігтя. Якщо довжина решти менше, ніж 3 міліметри, протез буде нестабільний. Через слабке закріплення є ризик пошкодження нігтика в зоні матриксу.

Мозолі, натоптиші

З'являються в зоні надлишкового тиску. Регулярні апаратні обробки і розвантаження цих зон дадуть позитивний результат.

Видалення мозолів на ногах в педикюрном кабінеті проводиться за допомогою апарату для педикюру з різними насадками (грубозерниста, дрібнозернистий) спеціально для видалення мозолів. Цими насадками шліфується шкіра стопи з мозолистими утвореннями. Процедура проводиться часто в рамках сухого апаратного педикюру та дозволяє справитися з дрібними поверхневими мозолями. До безперечних достоїнств методики висвердлювання в порівнянні з вирізуванням потрібно віднести те, що вона абсолютно не травматична (здорових тканин бор не стосується) і не викликає больових відчуттів.

Bростаючий ніготь

Врослий ніготь або оніхокріптоз - вростання краю нігтьової пластини в бічний край нігтьового валика. Це захворювання досить поширене. Воно призводить до неприємного стану, що викликає сильний біль. Інколи він такий нестерпний, що може позмагатися з зубним. Найчастіше це трапляється з великим пальцем стопи.

Причин вростання дуже багато - починаючи від вузького взуття і закінчуючи деформаціями стопи в результаті хвороб опорно-рухового апарату. Але провідна скарга одна - біль. в залежності від виду вростання підбираються методи корекції: тампонада, установка пластин або скоб. Використовуються пластини Onуclip, Podofix, скобы Combiped, 3ТО, Фрезера.

Тріщини

Утворюються в сухий, що втратила еластичність, шкірі. Апаратні обробки в кабінеті подолога і підтримання зволоженості шкіри - головні умови позбавлення від тріщин.

Тріщини з`являються при надмірній сухості шкіри, коли знижується її еластичність. Поява тріщин може бути пов’язана з нерівномірним натягом шкіри, це явище виникає влітку, коли верхній шар шкіри розтягується від вологи, а взимку шкіра висихає і на ній з`являються тріщини. Після їх появи одразу починає виникати сильний біль при ходьбі. Також часто тріщини з`являються у людей, які страждають шкірними захворюваннями та порушенням роботи ендокринної системи, страждають авітамінозом, діабетом і гастритом. Провокуючим моментом появи тріщин є носіння синтетичних шкарпеток і незручного взуття.

Діабетична стопа

Стопа при діабеті - орган-мішень. Зміна кровопостачання призводить до сухості шкіри, а погіршення місцевого імунітету підвищує ризик розвитку грибково-бактеріальних інфекцій. Регулярний медичний педикюр за спеціально розробленою технологією збереже стопу в оптимальному стані.

Ви можете попередньо записатись на прийом.